neděle 30. listopadu 2014

O adventu, lednové společné výzvě a o blogu všeobecně

Krásný advent všem přeji ☺

Všechny vás zdravím,

možná jste celý týden netrpělivě čekali na nové příspěvky a i dnes jste čekali na další výzvy. A jak se vám čekalo? :D Víte, neměla jsem absolutně náladu ani čas, jsou občas dny, kdy se raději věnujete něčemu jinému a určité věci jdou tak do pozadí. Připravené články od autorů mám, ale jsem tak odporně líná je přesunout z mejlu do blogu, že to ani možné není se mnou ☺

Tak jsem vás přišla poprosit nejen o trpělivost, příští týden to napravím. Ale také jsem přišla popřát vám příjemnou první adventní neděli. Já dnes začnu zdobit byt, ať to tady vánocemi dýchá, zapálím vánoční svíčky a také budu dokončovat háčkovaný adventní kalendář pro děti, o jehož výsledek se podělím na mém soukromém blogu.

Moc děkuji za to, že hlasujete v anketě. Moc mi to pomáhá zorientovat se, jakým způsobem vést blog dál. Abych k vám byla upřímná, ono to veškeré nadšení, které tu kdysi bylo, se asi opravdu úplně vytratilo. Mám pocit, že se patlám na jednom místě a nějak mi chybí motivace a důvod, proč to dělat. Já vím, že si řeknete, že to už tady jednou bylo, a nikdo mne do pokračování nenutil. Máte pravdu. Ale chtěla jsem tomu dát druhou šanci. Vidět, jak to bude pokračovat, vidět, kam to povede. Mám ze všeho rozpaky, povím vám :)

To byl jeden z důvodů, proč jsem před třemi měsíci uvedla v činnost svůj soukromý blog, ve kterém si můžu psát, co chci. Tón blogu Moje tělo je tak specifický, že už jej nelze změnit. Nemůžu sem dávat výsledky svého háčkování nebo vám psát o svém psovi, pokud má blog název takový, jaký má. Je to jako psát na knižním blogu o kosmetice. Nejde to.

Děkuji tímto za vaše zprávy a názory, jak se vám blog v současné době jeví. Hodně jste mi soukromě psali, že je vám jedno, zda sem budu dávat 2 nebo 20 příspěvků měsíčně, hlavní je, že budou ode mne. Toho jsem se přesně bála :D Ale chápu vás. Chápu to, protože si to dokážu představit, kdyby na blog, který mám ráda, najednou dávalo dohromady více lidí. Ztratíte ten kontakt s tím, kdo jej vedl předtím. Rozumím tomu.

Nevím zcela jistě, kolikrát se ode mne objeví nějaký článek nebo příspěvek do konce roku, ale mohu vám slíbit, že hned v lednu se budu chtít dát do kupy, protože já na vánoce prostě hřeším :) A ráda bych tak navázala na březnovou challenge, kdy jsme se společně motivovali po dobu 30 dní a všem zúčastněným to pomáhalo. Chci to znovu. A podle hlasování v anketě vidím, že se tomu také nebráníte ☺

Zároveň bych chtěla připomenout adventní výzvu z loňského roku. Pokud jste noví a prošvihli jste ji a chcete mít o zábavu postaráno, doporučuji se zabavit následujícími úkoly :))

Přeji pěknou neděli. Doufám, že nemrznete :D U nás to vypadá krásně, za okny se na to kouká líp ☺


Nikki

11 komentářů:

 1. Ahoj Nikky, u vás to vypadá tak krásně mrazivě :-)) hned bych to chtěla i tady ve středních Čechách. Článek je skvělý a já tě úplně chápu...

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji za hezký a upřímný článek.. :-) A když už jsme u té upřímnosti, tak i já bych se asi zařadila k těm, kterým je jedno, jestli tady budou dva nebo dvacet příspěvků měsíčně, hlavně že jsou od Tebe... :-) Asi to je tím, že je pro mě blog teď takový odosobněný, anonymní. Ale samozřejmě chápu, že to asi úplně jinak nejde a že tohle je rozumná cesta. I za tu jsem ráda.. :-)
  A taky přeji krásný advent! Tohle období miluji stejně jako Ty, jen s tím rozdílem, že balení dárků je snad moje nejoblíbenější vánoční činnost..! :-) Ještě s pečením cukroví, které ale nejím...nebo aspoň nechci jíst.. :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Máš úžasný blog :-) Jsem ráda, že jsem ho našla!
  Verča (https://fitvero.blogspot.cz/)

  OdpovědětVymazat
 4. Just loved your Blog Keep doing good stuff and sharing! Checkout Fitness workout dumbbell lying lateral raise

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář :)