neděle 23. listopadu 2014

KALENDÁŘ VÝZEV: TÝDEN 5

Vítám vás u dalšího týdne s novými výzvami. Doufám, že se vám nápady pro tento týden budou líbit, protože tentokrát jsem vybírala i z těch vašich, které jste mi posílali na e-mail ☺ pokud vás napadají další úkoly, které zakomponovat do výzvy, můžete mi napsat na mojetelocz@gmail.com, předmět výzvy. :-)
Pokud jste tu noví a zajímá vás, o čem tyto výzvy jsou, tak vězte, že rubrika Kalendář výzev se zde objevuje každý týden v neděli v 8 hodin ráno. Záleží čistě na vás, jaké si vyberete nebo zda je budete chtít kombinovat. Pokud se vám některé nebudou hodit či líbit, tak je prostě vynechte, přeskočte nebo si je dejte na jiný den. 
U každého dne máte v závorkách místo pro odškrtávání, pokud byste si chtěly stránku vytisknout. Výzvy tady budou vždy v neděli v 8 hodin ráno, abyste byli vy všichni (i já) na pondělí pěkně přichystaní. 
Bavte se :) N.

Kalendář výzev5. týden
Pondělí

(  ) po probuzení si dát
vodu s citronem/limetkou
Úterý

(  ) dnes alespoň jednu 
bio potravinu
Středa

(  ) večer bez elektroniky,
2 hodiny před spánkem vypnout PC, televizi, mobil
Čtvrtek

(  ) den, kdy kávu nahradíš zeleným čajem
Pátek

(  ) chystá se první adventní neděle. Napište si svůj seznam toho, co připravit na Vánoce
Sobota a neděle

(  ) zdravá mysl je důležitá stejně jako zdravé tělo. Odpočiňte si a zároveň vyzvěte ke společenské hře své děti, partnera či celou rodinu. 
Výzva na celý týden (  )

(  ) Slibte mi, že se po celý týden nebudete vážit, ani měřit.
A necháte to na další týden ☺

***

Kristina/Nikki Kristina Čechová (rubrika "výzvy", "tréninky", "tea talks" a "z mého stolu")
"Nikki" je zakladatelkou stránky Moje tělo. Momentálně na mateřské dovolené. V roce 2012 propadla fitness a zdravému stravování a drží se jí to do teď. Ve volném čase studuje otázky z oblasti cvičení, funkce těla a metody stravování. Vyznavačka HIIT, IF a "clean-eating". Kromě toho ráda peče, háčkuje, fotí, tancuje, sleduje zahraniční blogy a dívá se na seriály.  

3 komentáře:

Děkuji za každý komentář :)