středa 9. dubna 2014

Soutěž o osobní digitální váhu Tanita + 15% slevová akce


Soutěž o krokoměr Tanita má už svého vítěze a internetový obchod www.osobni-vahy.cz má pro vás soutěž další, tentokrát půjde opět o lahůdku a to o osobní digitální váhu Tanita. A mně je nesmírnou ctí pro vás takovou soutěž mít a jednomu z vás udělat radost. Vy, kdož nesoutěžíte nebo nebudete mít v soutěži štěstí, nezapomeňte...

na e-shopu osobni-vahy.cz až do konce dubna 2014

1 5 %   s l e v a   n a   v š e c h n y   v ý r o b k y.

Důležité je, abyste při objednávce zadali platný kód MOJETELO.

A teď již velmi rychle o tom, co tato váha může nabídnout. Je kompletně ze skla, má nádherný moderní design a ovládá se dotykem. Umí změřit tělesný tuk, váhu, poměr svalů v těle, viscerální tuk, obsah vody v těle, udává hodnotu celkové fyzické kondice a také spočítá denní příjem kalorií potřebný pro váš metabolismus spojený s vynaloženou fyzickou aktivitou. Umí změřit také váhu vašich kostí. Na váhu je nutné stoupnout na boso, jelikož má v daných místech senzory na měření.
Má v sobě funkci pro zapamatování dat pro čtyři různé osoby (+ host). Kromě toho na vás uvnitř balení čeká jeden log pro zaznamenávání svých pokroků, což také přijde vhod :))

Chcete-li se soutěže účastnit, musíte vyplnit formulář níže. Soutěž potrvá do 9. května 2014, den následující vylosuji vítěze, který bude mít své jméno (jako vždy) vylosované a viditelné ve formuláři po skončení soutěže, na výherní email dávám čas odpovědět 7 dní. Poté losuji náhradníka. Výherce bude pouze jeden s doručovací adresou v ČR. Přeji všem moc štěstí... ☺A tahle kráska čeká už na jednoho z vás :))


Hodně štěstí.

Nikki ♥

18 komentářů:

 1. Tak u této soutěže budu výherci hooodně závidět :-D

  OdpovědětVymazat
 2. :(( prečo mi to robiš, že len z Českaa :( ja som sa tak potešila na začiatkuuu :( :D

  OdpovědětVymazat
 3. Kat, protože je to těžký balík a na Slovensko mi to nemá kdo uhradit. Je to pálka! Ledaže máš někoho v čechách, pak je možnost to na jeho adresu zaslat a vy si pak balíček předáte. Jinak to bohužel nejde.

  OdpovědětVymazat
 4. Veď ja to chápem, tiež ma to napadlo :D Len som sa najprv tak potešila, lebo toto je úplne super vec, už teraz závidím víťazovi :D
  A do tej ga k výročiu sa zapojiť môžem? :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tyyy brďoooo přála bych si aspoň jednou v životě něco vyhrát. ta váha je skvělá. :)

  OdpovědětVymazat
 6. No tak ta je úžasná!!! Díky za možnost vyhrát!
  Lenka

  OdpovědětVymazat
 7. Upřímně a sobecky si držím palce :)

  OdpovědětVymazat
 8. No tedy, to je váha do pranice :D. Díky za možnost soutěžit o takový hezký kousek ;).

  OdpovědětVymazat
 9. Tak a doufám, že se štěstí unaví, sedne na vola a já konečně něco vyhraju :D Vypadá fakt dobře ;)

  OdpovědětVymazat
 10. Tu bych si moc přála. Bylo by moc hezké, pozorovat a přímo si na sobě i měřit výsledky.
  Doma nemám žádnou váhu - nevím jestli bohužel nebo naštěstí - vážím se jenom každé 3 měsíce u doktora. A od doby, co jsem vysadila HA, tak ani to ne.

  OdpovědětVymazat
 11. Fíha, tak takovou váhu bych si vážně přála, vypadá inteligentně :-)

  OdpovědětVymazat
 12. Můj chlap o TANITě mluví už měsíc, tak třeba budu mít štěstí .)

  OdpovědětVymazat
 13. Tuto vahu mam doma tyden a jsem nad miru spokojena. Vyuzila jsem 15% slevu z tohoto blogu. Akorat denni prijem kalorii ukazuje vysoké hodnoty, ale to jsrm cetla v recenzich, ze je tak trochu mimo...

  OdpovědětVymazat
 14. váhu tanita mám taky doma, sice jiný typ než tento, ale měří stejné hodnoty. je super, i trenér v posilovně mi výběr pochválil:-)

  OdpovědětVymazat
 15. zlevněnou váhu jsem právě zaplatila a budu jí netrpělivě očekávat, děkuju za ušetřené skoro čtyři stovky :-D
  třeba konečně i vyhraju, když už to nebudu potřebovat ;-)
  víc by se ta sleva sice hodila na mojí vytouženou http://www.osobni-vahy.cz/detail/prenosny-telesny-analyzator-tanita-sc-240-ma-1/ - ale ještě jsem sama nezhubla všechno, co potřebuju sundat, tak se nemůžu, nebo spíš nechci pouštět do podnikání, výživová poradkyně s nadváhou - to by bylo trošku pokrytectví ;-)

  OdpovědětVymazat
 16. Na tanite sem si minuly tyden nechala udelat analyzu tela a byla sem prekvapena( mile) byla to takova ta s riditkama mate s ni nekdo zkusenost? Myslim ze to byl typ tanita 601 bo neco hodne podobnyho. Da se ji verit?

  OdpovědětVymazat
 17. Děkuju za fajn soutěž ... jsem napjatá a těším se na vyhodnocení! :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář :)