úterý 11. února 2014

Soutěž o suplementy s FIT GOLD


Když jsem psala, že nemusíte truchlit nad soutěžemi, ve kterých jste nevyhráli, že budou další, myslela jsem tím, že bude další opravdu brzy. Takže již dnes po dobu 14 dní (až do 25. února) můžete soutěžit o jeden ze dvou balíčků, které jsem vám vyfotila. Budou tedy dva výherci. Ceny do soutěže věnovala firma FIT GOLD, která na našem trhu už nějakou tu dobu prodává fitness suplementy a dokonce v rámci jižní Moravy rozváží své produkty přímo do vašich rukou za zvýhodněné poštovné. Více na stránkách e-shopu.

Samozřejmě, jako vždy, je nutné se do formuláře přihlásit skrz email nebo účet FB a tolikrát, kolikrát budete chtít být ve slosování, tolikrát využijte možnost extra vstupů do soutěže. Navíc, každý den, když se sem vrátíte, můžete potvrdit vstupy navíc... záleží jen na vaší aktivitě, tím navyšujete možnost být v soutěži vícekrát zapojen.

A o co budete soutěžit?

Balíček č. 1
 • protein Professional WPC 80 - 250 g

Balíček č. 2
MadMax Basic - rukavice
• Actions Whey Protein 85 - 2x25 g

Vyberte si, jaký balíček se vám více líbí a který by se více hodil. Pokud nechcete čekat na možnost výhry, můžete se skrz odkazy pod fotkami dostat na požadované produkty přímo v e-shopu Fit-gold.

Nezapomeňte rovněž sledovat FB stránku, kde se často soutěží a upozorňuje se na akce produktů. Stránka je pravidelně aktualizovaná a určitě je skvělá pro všechny fitness nadšence ☺


a Rafflecopter giveaway


Soutěž probíhá pro starší 13 let, je určena pro adresy v ČR, výhru si nelze nárokovat jinak, než v závěrečném vylosování vítězem. Výherce má 48 hodin na to, aby se ozval na výherní email. V opačném případě budu losovat náhradníka. Výherci budou losování den po skončení soutěže 26. února 2014 a jejich jména se objeví ve formuláři výše.

PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM ☺

Nikki ♥

18 komentářů:

 1. Děkuji, opět budu pokoušet štěstěnu :)

  OdpovědětVymazat
 2. supeer :) díky za další soutěž .....

  OdpovědětVymazat
 3. Moc děkuji za příležitost si zasoutěžit :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Teeda, další soutěž, tady to žije, super!:))

  OdpovědětVymazat
 5. Paráda Niky, děkujeme za další super soutěž! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělé, ráda se přidám mezi souřěžící :-)

  OdpovědětVymazat
 7. No paráda, tohle by se vážně hodilo :-) Děkuji za soutěž!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář :)