pátek 31. května 2013

Pláč není znakem slabosti, ale toho, že jsme byli silní až příliš dlouho!

Jak se všichni máte? To máme ale krásné počasí, že? Takové supr! Chčije a chčije  Naštěstí mám naprosto krásný výhled z okna. Víte proč? Naproti opravují panelák a na lešení momentálně odpočívá řada mužskejch  Jak holoubci jsou nasádlení vedle sebe a opírají se o lešení, vedou nějaké řeči a já si říkám, že těm chlapům sakra sluší i ty monterky a roztrhané mikiny s kapucí pocákané od barev a malty  Jo... pěkná přehlídka, až na to, že by se pořád nemuseli drbat na určitých místech  

Tak jedeme dál. Dnes jsem si koupila po dlouhé době zase nějaké čtivo. Už před týdnem jsem se zakoukala do časopisu F.O.O.D. Tehdy jsem ještě odolala a na pultě jej nechala, ale dnes ne. Je tam spousta receptů, které vypadají naprosto úchvatně a mě už při listování rotovala kolečka, jak různé recepty zdravěji vylepšit k obrazu svému  A za 29 Kč, no neber to, ne? 

Jinak jsem přemýšlela, že bych někdy v budoucnu po soutěži Moje proměna, dala dohromady své fotky jídel, které jsem již udělala a ještě udělám, a dala to všechno dohromady do PDF souboru pro vás ke stažení. Samozřejmě nejen fotky  Ale i jakýsi popis, jak ony dobroty připravit. No a samozřejmě zadarmo  Byla by to prostě taková první vlaštovka něčeho uceleného a mnou vytvořeného  

Další věc, jak jsem již na FB nastínila, bude se soutěžit o novou knihu Jillian Michaels (vše se včas dozvíte), taky nás čeká finále soutěže Moje proměna, protože zbývají poslední tři dny na zasílání fotek. Hned pak uveřejním článek, jak to bude pokračovat dál, protože jich bude hodně, musím to dát nějak taky dohromady a to samozřejmě bude trvat. Hlavně z toho důvodu, že stále nemám svůj vlastní notebook  Jojo, už je to dva měsíce, co odešel harddisk, a ani po dvou měsících a několika pokusech se nepodařilo zachránit nic z disku. Ani nebudu říkat, jak moc mě mrzí ztráta dat, které jsem na disku měla. Strašně. Každopádně si jej beru k sobě zpátky, a zkusím někdy v budoucnu požádat o opravu znovu. Tedy ne o opravu, ale možná budou vyvinuty lepší programy na jakési "znovuvzkříšení" HDD aspoň pro kopírování souborů, které mi tam zůstaly. Ani si nepřejte vědět, jak jsem smutná z toho, že jsem na HDD měla svoji sepsanou knihu, poznámky ke knize, různé dovětky, a různé verze... fotky, videa, většinu mám teda vypáleno, ale mrzí mě i ten zbytek, co se už zachránit nepodařilo. Ale tak uvidíme, snad jednou se podaří. 

Tím je také zodpovězena otázka, co si budu "přát" k narozeninám  Schválně mám slovo "přát" v uvozovkách, protože mé původní přání bylo úplně jiné. Chtěla jsem telefon, na který teď můžu zapomenout, protože peníze půjdou na nový HDD, instalaci a tak dále. Co víc bych si mohla přát, že?  Vlastně jako žena si nemůžu přát nic jiného, než právě nový HDD  Doprčic!

Jinak jsem chtěla poděkovat za pěkné mejly, kterými mě poslední dobu zásobujete  Ohromně se u nich bavím, miluju váš smysl pro humor, zároveň děkuji i za kvanta děkovných emailů, moc mě těší, že je vám blog inspirací a že si v něm najdete, co potřebujete. Děkuju, neberu vaši přízeň za samozřejmost, děkuju taky za to, že i když komentujete negativně, tak stále píšete slušně  Proč to říkám?

Určitě znáte Lisu Marii z DailyHiiT. Naprosto upřímně vám povím, že tu holku sice skrz FB sleduji, ale nijak vážně ji neberu a ani nevím, zda se mi to někdy podaří. Před třemi dny však na svém FB napsala status, na který jsem musela reagovat. Reagovala jsem z jediného důvodu. Nesnáším, když se druhým záměrně a bez rozmyslu a schválně a jen tak ubližuje. Její status zněl nějak takto:"Děkuji všem těm, kteří v minulém příspěvku psali komentáře plné nenávisti. Pokud jste se snažili mi jakkoli ublížit, musím vám říct, že jste uspěli." Bylo mi jí tak strašně líto!!! Nevydržela jsem to a ačkoli k této holce nijak nevzhlížím, musela jsem ji napsat a podpořit ji. Lidi často neví a nebo možná taky moc dobře ví, jak dokáží druhému ublížit. Nedokážu si představit, ať ji napsal kdo chtěl cokoliv, co musela prožívat. Já bych řekla, že si možná i poplakala. Nebyla by sama. Když si vzpomenu, jak já se cítila, když jsem Anonymním zlým komentujícím dopřála tu možnost u mne na blogu komentovat, nedokážu si představit, jaká kvanta hnusných a ponižujících věcí si o sobě musela za tu dobu přečíst ona. Ať se mi nikdo nediví, že od jisté doby nedovolím zlým anonymům kazit mi den a ať si kdo chce myslí, jak moc je to nefér vůči těm, kteří komentovali jako anonymní slušně. Jsme lidé z masa a kostí a v hrudi nám tluče srdce, kterému když se ublíží, tak to prostě strašlivě bolí. A je jedno, jak moc vám druhý říká, ať se na tím povznesete. Realita je jiná. Za monitorem ta slza prostě jednoho krásného dne ukápne a mně osobně přijde nefér podporovat a dávat dokolečka možnost oněm zlým a zapšklým kreaturám vyjadřovat se stylem, po kterém byly mé vlastní slzy donuceny opustit své místo. 

Buďte na sebe hodní! Na internet si choďte odpočinout a pobavit se. Budete-li chtít napsat něco ošklivého, raději to nedělejte. Čím více radosti budete kolem sebe šířit, tím více se vám ji vrátí také zpátky. Něco na tom bude  

Přeji vám všem moc hezký den, i když chčije a chčije 

17 komentářů:

 1. krásně si to napsala, ty nenávistné komentáře nechápu, oni nevidí tu snahu, která t všechno stála? Asi jsou dokonalí nebo naopak líní něco se sebou udělat a tak závidí. je třeba s nad takovými lidmi povznést a být trochu splachovací, vždyť se na sebe koukněte do zrcadla, holky, co jste všechno dokázaly? Spousta lidí říká jen "začnu zítra", my už začaly a má to své výsledky, zkrátka to chce vydržet a na takové komentáře zapomenout :)

  PS: s chlapama v montérkách souhlasím, vždy když se přítel převlékne do montérek a jde k autu, tak slintám :D

  OdpovědětVymazat
 2. Naprosto souhlasím Niki a proto ti přeji krásný den;)

  OdpovědětVymazat
 3. Teda Niki, ty jsi úžasná! Vážně Tě moc obdivuju, jak se při všech starostech o domácnost, dva chlapy, svoji kondici, přípravou na mimčo apod., dokážeš tolik věnovat blogu. Kde ten čas bereš? :-) Ale jen tak dál! My, věrní čtenáři jsme Ti za to moc vděční a máme Tě za to moooc rádi :-)

  OdpovědětVymazat
 4. ten status jsme četla u Lisy taky, protože ji taky sleduju. Moc vážně ji taky neberu, ale sem tam cvičím její workouty, protože jsou trochu jiné od těch Zuzčiných ;-)... No ale marně jsem hledala, co jí kdo napsal tak hnusnýho, nejspíš to sama smazala, aby jí to neubližovalo dál... Taky mi jí bylo líto... Je to taková živá veselá holka, co se pořád jenom směje a dělá ptákoviny, ale i takovou osobu dokážou lidi pěkně zdeptat...

  OdpovědětVymazat
 5. Deptají, protože oni sami nikdy nedokáží nic víc, než právě deptat. A to je potřeba si pořád dokola opakovat, i když zrovna ukápla ta slzička. Člověk který dokáže být takový je člověk, kterého by nám mělo být spíš líto, protože on v životě té radosti moc nemá.

  OdpovědětVymazat
 6. To víš, v poslední době se s tím střetávám dnes a denně, pořád je víc a víc lidí, kteří jsou plný zášti a nemají nic jiného na práci než kritizovat, bohužel jsem taková člověka objevila i v řadách blízkých, o kterých bych to nečekala a skrývat se navíc za anonyma je opravdu hodně zbabělé.

  OdpovědětVymazat
 7. Spousta lidí se tou nenávistí spíš baví než co jiného.. Někdo prostě nemá rád pocit, že by někdo mohl být lepší než on a tak ho radši shodí, aby se mu to nepodařilo.. Jinak na soutěž už jsem opravdu zvědavá! :)

  OdpovědětVymazat
 8. Když jsem začala před pár lety číst různé internetové diskuse, nechápavě jsem kroutila hlavou, co to žije mezi námi za "lidi". Tolik závisti, zla a hlouposti. Jsou to neschopní anonymní chudáci, kteří si vybíjejí vztek a vlastní mindráky na těch, co něco umí a něco dokázali. Teď, spíš pro pobavení, čtu většinou jen vzkazy u článků s naprosto mírumilovným bydlením a občas mi jde až mráz po zádech, jak zlým a hulvátským způsobem jsou někteří jedinci schopni vyjádřit svůj nesouhlas s předvedeným designem. Možná buďme rádi za to, že na víc nemají...

  OdpovědětVymazat
 9. Ach Nikky :) obdivujem ťa nielen za to čo si dokázala..ale aj za to že si človek :) Málo kto podľa mňa berie dnes ohľad na to ako sa iní cítia a tak, a v tomto s tebou plno súhlasím :) Si proste úžasná :)

  OdpovědětVymazat
 10. Keď už sa bavíme na túto tému, napadlo ma ešte niečo... :D Minule som čítala diskusiu, kde sa dievča len opýtalo koľko kalórií ma toto a toto jedlo... Obyčajná otázka.. Ale to čo jej tam ľudia písali boli iba veci typu že je anorektička, a úplne ju urážali, pritom ju ani nepoznali... nič o nej nemohli vedieť, a pritom sa pýtala len normálnu vec (podľa mňa).. Takýto ľudia ma proste vedia vytočiť strašne, a aj keď sa do takých diskusií nezapájam, tam som im predsa len musela napísať :D Sorry za dlhý koment :D

  OdpovědětVymazat
 11. Opět supr článek. Strašně se užř těším na ty, kteří dotáhly svou proměnu do konce :D
  Taky jsem jsem si před dvěma dny koupila časopis FOOd, včera jsem dělala dezert - dušená rebarbora s tvarohovým krémem str. 40 - DOKONALÉ moc doporučuju :) Jen mě mrzí, že už jsem nestihla minulé číslo, které bylo na rebarboru zaměřené.

  Tak přeju pěkný víkend. My jdeme oslavovat Den dětí :)

  OdpovědětVymazat
 12. Ivana: já už mám kvůli tomuto receptu rebarboru doma :D koupila jsem to při jednom :D Už se na to moc těším :)

  jinak, nakladatelství prodává na svých stránkách i starší čísla, jedno snad za 15Kč BEZ poštovného :) Tak si můžeš doobjednat :)

  OdpovědětVymazat
 13. Píšeš mi z duše, Nikki :-)
  Někteří lidi jsou fakt zlííí...bohužel:-(
  Nevím, co se jim stalo, kdo jim co udělal/ublížil, že musí být odporní k ostatním. Hnusné komentáře...to je kapitola sama pro sebe. Mrzí mě, že Tě to bolí a že si někdo vůbec dovolí Tě tak trápit a soužit :-(... všem bych jim nakopala pr...ele tak až by mě nohy bolely. Za každou Tvou slzu, která kvůli nim tekla, bych je nechala dělat minutu sideplanku....by se do konce svých bídných životů třepali jak osiky.
  Jsem ráda (byla jsem ráda), že jsi zrušila anonymy...stojí to za ten klid. Vždyť nesouhlas se dá taky napsat slušně a s respektem k autorce. Přece protože jím jiná jídla a mám ráda jiné cvičení/ trenéra...tak nebudu nadávat na ostatní, že to nemají stejně jako já.
  Ubožíci a nuly to jsou. Závidí, protože oni nikdy nic nedokázali, jsou hnusní, rosolovití, plní celulitidy a komplexů. Zatímco Ty, Nikki jsi toho dokázala obrovské množství. jak se sebou samotnou, tak i snámi všemi. Každý den nás povzbuzuješ, nakopáváš, hecuješ, motivuješ, inspiruješ...a to Tě musí stát spoustu energie a úsilí. A Ty to přesto všechno děláš dál. A má to samozřejmě za "skvělý" následek :-)...spoustu šťastnějších lidiček, kterým si dodala sebevědomí, energii do cvičení, chuť do vaření, zkoušení nových jídel, nových cviků. Změnila jsi nás a stále nás měníš k lepšímu :-)
  A za to všechno a za mnoho dalších skutků/aktivit/věcí - na které si teď v tom emočním výlevu nevzpomenu... jsem Ti neskutečně vděčná a DĚKUJI TI!!!!
  Jsi už součástí našich životů, naše kamarádka, naše rodina, náš kouč :-) Naši přízeń máš a mít budeš, forever :-)
  Promiň, trochu mě to chytlo...tak píšu romány:-) Lidská zloba (blbost) mě vdycky zvedne tlak...
  Držím pěsti, ať se noťas umoudří...a naskočí.
  F.O.O.D je bezva časopis, oprvadu inspirativní
  Rebarbora= mňam do dezertů.
  A spravit si občas chuť pohledem na chlapa v pracovním "úboru"... je potřeba :-)Už kvůli vyrovnání hormonální hladiny :-)

  OdpovědětVymazat
 14. Úplně tě chápu. Já sice na blogu prozatím mám anonymy povolané, ale ještě mi nikdo nenapsal nic škaredého, tak nemám důvod to měnit...:) Na druhou stranu není nic těžkého na tom založit si účet. PS: těším se na výsledky soutěže. Včera jsem ti posílala fotky :D

  OdpovědětVymazat
 15. tak nějak koukám po tvém blogu.. ty už si v 6. měsíci? to přeci není možné, vždyť jsem se nedávno koukala na tvůj článek o radostné zprávě.. sakra to to uběhlo, je čas na další fotečku, nemyslíš? :P ;)

  OdpovědětVymazat
 16. jojo Peti :) Když počítám lunární měsíce, jakože to dělám, tak v neděli začínám už 7. měsíc/25. týden :) jinak poslední foto je z 22. týdne http://1.bp.blogspot.com/-ziKpVSHpGSY/UZDMV-96FyI/AAAAAAAAUSI/WrVOCiK9iN0/DSCN6339.JPG

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář :)