středa 25. července 2012

Den 90

Už to bude pomalinku stovka :) Sto dní cvičení, sto dní zdravého životního stylu - když to shrnu :) Páni. Nikdy jsem nevěřila, že dokážu něco takového. Ani když tady byl příspěvek s názvem Den 1, netušila jsem, že to tak dlouho vydržím. Asi jsem byla na sebe už fakt neskutečně moc naštvaná. Na svou lenost, na svůj nezájem ohledně svého vlastního těla a pěkně jsem dopřávala svým tukům všude po těle. No brrr... 

A dnes vím jak baštit, co baštit, rozumím svému tělu jako nikdy předtím, ten pocit synchronizace je neskutečný. Mé tělo šlape jako hodinky a já podle něj a jeho reakcí dokonce vím, kolik je asi hodin :) Jde prostě a jednoduše o pravidelnost - při jídle, při cvičení. Ještě stále cítím v sobě ono "červíka", kterej mě zkouší popichovat, ať zhřeším, ať sjedu ze své cesty, ale den ode dne má menší a menší moc, a může si říkat co chce, nad náma už nevyhraje :)))

No, a tak, skoro po třech měsících toho všeho vám píšu článek o tom, kam jsem se dostala, jak jsem tomu všemu propadla, přede mnou leží DVD Jillian Michaels - Maximize-Full Frontal, které mi včera přišlo k svátku z USA, a o kterém bych předtím neměla ani nejmenšího tucha a nevěřila bych, že si namísto koly, čokolády, buchet a všeho, koupím raději fitness dývko :) Mimochodem, měla jsem šíííííílenou radost :) Byla to neskutečně rychlá přeprava, jelikož jsem objednávala z eBay, DVD odesílali 18. července a o 6 dní později jsem jej měla v rukách. Super, tomu říkám rychlost. Takovému obchodu ostravskému, co "žije sportem", to může směle konkurovat! :)) A teď, jak můj dárek vypadá :))) Přes oceán dostala obálka zabrat :D ale krabička i disk jsou v pořádku. Disk obsahuje samozřejmě trénink zaměřený na břišáky, stehna, ramena, tricepsy, hrudník, zároveň na disku najdete pár receptů od Jillian, tisknutelné přílohy jako archy pro záznam vaší stravy, cvičení, je zde také asi deseti až patnácti stránkový speciál z Fitness RX časopisu a galerie fotek z natáčení. Kromě videa cvičení jsou zde další dvě videa s Jillian, na jednom z nich Jillian vypráví svou vlastní filozofii ohledně cvičení a chápání vlastního těla, další video je jakýsi bonus, kde Jillian radí a dává tipy ohledně stravování. Tak a teď už ty fotky a obrázky :))

Jill je u mě doma :)

DVD Menu

Bonusy

Galerie fotek z natáčení

Jillian's Philosophy

Nutrition Tips
Trénink

Na úplný závěr mám na vás jednu prosbičku. Na našem fóru uživatelka a blogerka Běžkyně připravuje pro jeden časopis článek a potřebovala by vaši pomoc. Pokud chodíte běhat, často či méně často, zkuste jí pomoci. Co se po vás žádá naleznete ZDE :) Děkuji.

Včera jsem se trošku hecla a jak jsem tady pár lidem naznačila v komentářích, zacvičila jsem si kromě osmého workoutu z BR také vzpomínkově 4. level z Ripped. Budu to muset zařazovat častěji, protože tělo už na tahle cvičení dávno zapomnělo a dostala jsem tedy pěkně zabrat :)))) Potila jsem se jak prase před porážkou, ale bylo to sakriš příjemné pocení :) Hodně jsem se už za tu dobu naučila, spoustu cviků už krásně zacvičím, tempo si udržím, a pak jsem byla moc překvapená, když jsem svoji tepovku během Ripped udržela v nejefektivnější zóně přesně 54%. Vždy jsem měla, dlesvým záznamů, kolem 30 -35 procent. To je skvělá změna :)))

Jo a přítel si včera dal sklapovačky stylem Tabata. Dnes ho prý hodně bolí břišáky :D Prý ho mám nutit denně a ode dneška si bude psát i počet, kolik jich dal. Tak jsem zvědavá, jak dlouho to frajerovi vydrží :D No nebojte, pokoj mu nedám, mám školu od Jill :D
Mějte se krásně, Nikki