čtvrtek 5. července 2012

Den 70

Ahoj, dnešní Workout 3 mám úspěšně za sebou, hodnoty jsou rozhodně lepší než u prvních dvou, ale ještě pořád cítím rezervy, přestože jsem všechno jela na plný plyn, na plnou zátěž a já nevím co ještě. Zítra si odcvičím Workout 4 a v pondělí velmi, velmi pravděpodobně začnu už "pětkou". 

Hodnoty z pulsmetru:
Celkový odcvičený čas: 34:45
Spálené kalorie: 181
Nejvyšší tepová frekvence: 154♥ 
Průměrná tepová frekvence: 119
V zóně nejefektivnějšího spalování: 29% času (cca 10 min)

Odpoledne udělám další změnu, nebudu cvičit Cardio 1, jelikož mám dnes přítele doma (juchůůů) a chtěl by si něco od Jill zacvičit se mnou. Vzhledem k tomu, že kdysi dělal karate, tak jsem mu nabídla, že si spolu zacvičíme Cardio Kickbox a i já se na to docela těším, je to skvělý trénink :)) Takže vám pak povím, jak se tvářil přítel :D Jsem na něj zvědavá, podle mě má fyzičku dobrou, má docela náročnou práci, ale tak tohle bude krapet jiný pohyb, dokonce si vyžádal pulsmetr na cvičení, tak uvidíme, jak se pochlapí :)))

Máte rádi čínskou kuchyni? Nemyslím tu v bistrech, plnou tuku a všeho, ale zda si rádi něco z toho čínského doma uděláte? Já čínská jídla miluju, hlavně rýžové nudle, ty bych cpala všude, dávám si je i do vývaru :) Ale proč se ptám. Dnes jsem šmejdila v mé skříni, kde mám spoustu "zapomenutých" DVD a našla jsem tam několik souborů mé oblíbené kuchařské mistryně CHING HE HUANG. Určitě ji neznáte, nebo někteří třeba jo, tím líp, protože mi můžete dát za pravdu, že tato ženská je v kuchyni skvělá. Nejraději tvoří fast food snacky pro lidi venku na různých akcích, aby všem dokázala, že i fast food může být zdravý. Samozřejmě je skvělá i v normální kuchyni doma, na youtube.com má spoustu videí ze svého umění, nebo taky něco najdete na jejich stránkách, kde se dostanete i na její FB stránky. Díky příjemné angličtině budete určitě i dobře rozumět, pokud občas máte problém. Já kdykoli se na její videa dívám, mám chuť si něco z toho dát, jak se mi sbíhají sliny :)
No a úplně na závěr mám pro vás takový dotaz, tedy spíše průzkum. Zkuste se zamyslet a řekněte mi, co si myslíte, že vás v oblasti fitness nebo zdravé výživy, nebo ve vašem životním stylu, který vedete, nejlépe reprezentuje :) Může to být například snídaně, druh nápoje, druh jídla, typ cvičení, sportovní oblečení, posilovna, druh ovoce, zeleniny, tenisky, prostě cokoliv :)
Mám-li mluvit za sebe, byly by to tři věci: 
  1. Zeleninové saláty
  2. Kardio kickbox
  3. Jillian Michaels
Mějte moc prima den, užijte si prodlouženého volna - pokud pracujete, zítra se budu zase těšit! Nikki :)
...................................................................................................................................................................

Důvod #70: Proč být fit?
Když to dokázaly stovky lidí, dokážu to taky!!!