pondělí 2. července 2012

Den 67

Zdravím vás všechny :)
Tak už to mám za sebou. Co to? No, přece první den Body Revolution :) Bylo to fajn!!! Skvělé!!! Naprosto se mi líbila hudba, kterou do toho vložili :) Ráda jsem viděla zase Anitu mezi zúčastněnými :) No a jelikož začínám v nultém týdnu, tak se cvičí dvakrát denně. Dnes to byl tedy Workout 1 a Cardio 1.


Asi vám nemusím říkat, že ze mě lilo jako z konve, ale musím připustit, že to nebylo cvičením samotným, které jsem zvládala dobře, naopak jsem si dala i zátěž, přeci jen tím pravidelným cvičením už jsem krapet jinde :) Je příjemné vědět a cítit, že vám něco jde :) Kardio část samotná byla neskutečnej záhul, když jsem sérii jela potřetí, hlavně poslední "cvik", myslela jsem, že Jill uškrtím, ale ta byla natolik soucitná, že se na konci programu sama válela vyčerpáním po zemi :D Lilo ze mě taky hlavně z toho důvodu, že jsou pořád nepředstavitelná vedra, ani nemusím říkat, že jsem určitě nebyla jediná, kdo v noci kvůli pařáku nemohl spát, a když to nebyl pařák a dusno, tak zase příšerný vichr a neskutečně silné bouřky, tolik světla v noci - připadala jsem si jak na zkoušce světelných efektů pro diskotéky :D


A teď už hodnoty z pulsmetru, se kterými vás nebudu otravovat denně, ale občas jo :) Respektive svým způsobem slouží hlavně mně, abych měla přehled :) Jelikož jsem tahle cvičení dnes jela poprvé, rozhodně se tady hodnoty objeví. Trošku mi lezly krkem tepovky, ne, nehorázně mě s*aly, dnes opět neskutečně vypadával signál, nevím čím to bylo... zas nějaké debilní vlny, nebo vlhko nebo co ... takže ty hodnoty jsou samozřejmě nepřesné.

Hodnoty z pulsmetru - WORKOUT 1:
Celkový odcvičený čas: 31:51
Spálené kalorie: 154
Nejvyšší tepová frekvence: 155 ♥ 
Průměrná tepová frekvence: 127 
V zóně nejefektivnějšího spalování: 38% času (cca 12 min)

Hodnoty z pulsmetru - CARDIO 1:
Celkový odcvičený čas: 24:50
Spálené kalorie: 145
Nejvyšší tepová frekvence: 172 ♥ 
Průměrná tepová frekvence: 140 
V zóně nejefektivnějšího spalování: 28% času (cca 7 min)

Mezi jednotlivými workouty jsem si udělala hodinovou pauzu, protože jsem ráno musela lítat po úřadech a shánět ještě nějaké papíry ze zaměstnání, tak jsem neměla na dopolední cvičení čas. Ale, jelikož jsem už byla ve městě, skočila jsem k mamce do práce, ona má na náměstí už několik let takovej malinkej sekáč a když jsem byla už na odchodu pomalinku, tak jsem tam objevila jedno modré tričko, takové polotriko a říkala si, že by mohlo být fajn na cvičení. Takže tričko už má svého majitele :) A cvičilo se v něm jak jinak než dobře :)

Pak jsem taky skočila do Billy a koupila si pár tyčinek na doplnění energie, dneska se mi náramně hodily, jednu jsem do sebe hodila mezi přestávkou na další cvičení (Cardio1). Byla výborná. Nelituji, že jsem si hned koupila tři různé druhy. Jsou opravdu energicky nabité, jedná má cca 160 kalorií, a já si koupila tři různé příchutě, pistácie-limetka (tu jsem zblajzla, byla vynikající), pak tady mám ještě kešu ořechy a meruňka, a poslední je příchuť mandle-brusinky. Možná je znáte, tyčinky se jmenují Simply Nut od firmy BERSI, jedna stojí asi 13 korun.
Mějte se pro dnešek prima, zítra odpoledne se vám zase ozvu, Nikki :)