úterý 1. května 2012

Den 5

Dnes bych nepotřebovala ani Jill k tomu, abych byla vyřízená a určitě nejsem sama. Zaplavila nás vlna veder, já až moc velká tepla nesnáším dobře, takže když přišla bouřka s deštěm, trošku se vzduch pročistil a já mohla vzít své PETky, své ručníky, své DVD a vrhnout se na to. Potila jsem se dvakrát víc než obvykle, asi za to může to počasí, ale celkově jsem byla nějak unavená. Nicméně, nevzdala jsem to a šla už do pátého cvičení.

Dnes poprvé jsem pocítila příšernou chuť na uzeniny a sladké. Sladké jsem trochu zahnala dvěma jablečnými vitamínovými bonbóny z hroznového cukru, které jsem kupovala v lékárně. Trošku to pomohlo. Myslím ale, že mám před sebou docela těžké dny. Tělo se začíná hlásit po svých oblíbených pochoutkách. Musím vymyslet, jak ho oblbnout :)

Pokrok: na pohled mé ruce začínají mít takový ten krásný zdravý tvar, s rukama jsem nikdy neměla problém, naopak, to poslední, co mi půjde nejhůře dolů, bude asi bříško :( Ale když za mnou dnes přítel přišel, podíval se na mě a říká:"Tady ti jde vidět, jak se ti to bříško začíná rýsovat." Tak mě potěšil :)