úterý 22. května 2012

Den 26

Dobrý den :) Dnes je naprosto překrásné počasí, taky cítíte, jak už samotné sluníčko prospívá vašemu tělu? :) Nádhera. Takhle by mohlo být až do podzimu :)

Jelikož nebudu mít moc času odpoledne věnovat se blogování, tak to udělám hned a jídelníček postupně doplním. Chtěla jsem vám říct, že dnes vyšlo další číslo měsíčníku Zdravé hubnutí. Najdete zde 150 jídel na celý měsíc. Určitě si nevyberete všechno, ale zcela jistě se můžete inspirovat, vypadá to dobře :)

Zároveň jsem našla skeny lednového čísla amerického časopisu SELF, jehož titulní stránka je věnována Jillian a uvnitř jsou cvičení s popisy jak a co dělat. Skeny jsem nahrála do svých dokumentů, měly by být volně shlédnutelné, pokud se vám nepodaří link otevřít, napište mi to prosím :) K materiálům se dostanete zde.

Mám pocit, že ke skenům se dostanete jen po přihlášení na Google. Pro ty, kdo nemají účet, klikněte si na obrázky :)

   

Odpoledne se vrhnu jíž na šesté cvičení třetího levelu, páni, už to budu mít brzo za sebou :) Těším se, až se pustím do dalšího dvd. Nicméně, musím se přiznat, že se mi v těchto teplých dnech cvičí... no, sice stejně, ale valí ze mě pot jak divý :D Včera jsem cvičila u otevřeného okna, naproti chlapi v baráku montovali plastová okna a čučeli :D Bylo mi to jedno, potřebovala jsem vzduch :DA teď už k dnešnímu jídelníčku :)
  • snídaně: 80g tmavá bagetka, na půlku rozkrojené, malinko másla, každá půlka s plátkem baby šunky
  • oběd: odpornej jahodovej tvaroh, měl sice málo kalorií, ale fuj, ta chuť, k tomu jedno výborné jablko
  • svačina: hrášková instantní polévka se dvěma kousky Raio bagetek, 400g vodního melounu
  • večeře: 
..................................................................................................................................................................
SO MANY REASONS TO BE FIT!!!
http://reasonstobefit.tumblr.com