pondělí 30. dubna 2012

Den 4

Nevzdávám to, ani v pracovní den. Ani po příchodu z práce, kdy jsem přišla z náhlých veder utahaná jak kotě. Z centra, kde pracuji, to mám tak 20 minut k prckovi do školky a pak jdeme ještě 30 minut pěšky domů. Dnes si však vymyslel, že chce chodit po městě po hračkách a ze mě lilo jak z konve :) 
Nicméně, po příchodu domů a malém odpočinku, jsem si opět zapla Jillian Michaels a vrhla se na to. Nejhorší, co může existovat, by bylo hledat výmluvy tam, kde nejsou (abych nemusela cvičit).

Dnešní cvičení jsem zvládla velmi dobře. Dnes jsem zpozorovala ještě jednu věc, a to, že těch 50 schodů domů už zvládnu bez většího zadýchání a dokonce je beru po dvou. I přesto, že to vidím zatím tak na půl kila - kilo dolů, cítím se skvěle. Jako bych už těch vysněných 60kg měla :) A najednou mám pocit, že se dostanu i níž... nic není nereálné. Musím vydržet.

Můj dnešní jídelníček ála inspirace z odevšad:

  • snídaně: 2 tmavé moskevské chlebíky s Gervais (obr.) + 2 malá rajčátka (skoro jako cherry)
  • svačinka: jablko
  • oběd: čínské nudle se zeleninou (prodávaji se ve fast foodu spolu s masem jako kebab, já požádala bez masa a bez dresingu = no problem :)
  • svačinka: banán
  • večeře: jeden tmavý moskevský chléb se Gervais, malá miska salátu z rajčat, okurky a trochu nastrouhaného balkánu
Co říkáte? Lepším se? :)))
..................................................................................................................................................................

SO MANY REASONS TO BE FIT!!!
http://reasonstobefit.tumblr.com