neděle 29. dubna 2012

Den 2

Hned ráno jsem se málem vyliskala. Na stolku vedle notebooku byla bonboniéra belgických čokoládek, a zcela automaticky jsem si hned po ránu dvě narvala do pusy. "Naštěstí" tedy ráno, jelikož byla možnost to přes den spálit.

Na snídani jsem si dala opět chleba s ředkvičkovou pomazánkou a dojedla půlku chleba s paštikou po synkovi. Prima ráno. Na sváču malé jablko, to jsem ani nedojedla, bylo hnusné, nechutné! Na oběd rýžový nákyp, moc sladký se přiznám nedělám, ale zasytilo. A hlavně přizpůsobuji svůj jídelníček malému. No, asi to začnu dělat na chvíli obráceně :D Na odpolední sváču jeden banán a večer chleba s vajíčkem natvrdo. 

No, povím vám, nevím nevím. Je to samé pečivo. Žádná zelenina. I když je pravda, že zeleninové saláty si večer dělám vcelku běžně, ale doma prostě momentálně nic nemám a nejbližší obchod je 20 minut pěšky. Tak to jsem raději šla zase cvičit s Jillian. Dnes to bylo obzvláště těžké, nohy mě bolely z předešlého dne, a ramena tak moc, že jsem ty PETky ani málem nezvedla.

Hezký den :)
.